Dla Dzieci

Ciekawe i nietypowe ubrania, akcesoria i zabawki dla Dzieci. Od ciepłych kominów, kominiarek i szalików, w sam raz na jesień. Do tego zabawowe zwierzątka, puchate i wprost stworzone do przytulania. A do schowania zabawek piękna i stylowa torebka z bawełny. Znajdą się także kocyki, śpiworki, kołderki i poduszki - aby naszym pociechom spało się wygodnie i ciepło.

Zabawki Dla Dzieci

Opis wkrótce...

Kocyki i Śpiworki

Opis wkrótce...

Torebki Dziecięce

Nieduże torebki wykonane z tkaniny bawełnianej specjalnie dla małych ludzików. Niezbędne do zapakowania zabawek do przedszkola lub też potrzebnych drobiazgów na podróż. Ciekawa kolorystyka.

Akcesoria Na Różne Pory Roku

Znajdziesz tutaj czapki, kominy, apaszki oraz kominiarki we wszystkich możliwych kolorach na każdą porę roku. Dopasowane do wieku i gustu. Na lato uszyję kapelusz na każdą główkę

Namioty

Namiot w kształcie piramidy wykonany z naturalnych materiałów. Tkanina bawełniana w wielu wariantach kolorystycznych. Namiot służyć może dzieciom do zabawy przez cały rok. W domu, w ogrodzie i na wakacyjnej plaży. Łatwy do rozłożenia i złożeni. Zapakowany w pokrowiec zajmuje niewiele miejsca. Do namiotu dostępne są akcesoria takie jak poduszki, gruby koc, maskotka…
Wymiary namiotów:
Mały: 130x130 wys. 130 (150 cm po złożeniu)
Średni:
Duży:

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu