Akcesoria Dla Dzieci Na Każdą Porę Roku

Znajdziesz tutaj czapki, kominy, apaszki oraz kominiarki we wszystkich możliwych kolorach na każdą porę roku. Dopasowane do wieku i gustu.
Na lato uszyję kapelusz na każdą główkę

   

Czapki, Apaszki i Kominy - Jesień/Wiosna

Idealne na jesienne dni. Czapki uszyte są z dzianiny bawełnianej. Dwustronne lub pojedyncze. Apaszki dwustronne z dzianiny bawełnianej w dopasowanej kolorystyce do czapki.
Kominy dwustronne z bawełnianej dzianiny zawijane na dwa razy.

Kominiarki, Czapki i Kominy - Zima

Idealne połączenie dzianiny bawełnianej z polarkiem minky na okres zimowy. Cieplutki komin z kapturkiem. Idealny na zimowe dni dla dzieci i nie tylko :). Podczas cieplejszych dni można kapturek zdjąć i nosić jak komin. Rewelacyjne rozwiązanie dla dzieci w szkole i przedszkolu gdzie zwykle gubią się szaliki w bliżej nieokreślonych okolicznościach :).
Czapki i kominy pojedyncze dwustronne z dzianiny i polarku.

Kapelusze - Lato

Latem proponuję piękny kapelusz dla młodej damy. Kapelusze z dużym rondem, dopasowane kolorystycznie. Do kapelusza proponuję torebkę w tym samym kolorze.
Hit na plażę!

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu