Kocyki i Śpiworki

Opis wkrótce...

Kołderki Dziecięce i Komplety

Kołderka dwustronna wykonana jest z najwyższej jakości wzorzystej bawełny oraz z mięciutkiego i przemiłego w dotyku, kolorowego polarku minky. W środku kołderka wypełniona jest silikonową, antyalergiczną włókniną zapewniającą ciepło i wygodę maluszkowi. Kołderka będzie idealna jako narzuta na łóżko, mata do zabawy, a także jako ulubiona kołderka podczas podróży. Szyje również kołderki patchworkowe. Niepowtarzalny komplet, kołderka z poduszką i zwierzakiem zapakowane w dużą, wygodną torbę.
Do kompletu okrągła poduszka i zabawny zwierzak, a wszystko wygodnie spakowane w pojemna torbę. Kołderka będzie idealna jako narzuta na łóżko, mata do zabawy, a także jako ulubiona kołderka podczas podróży.
Wymiary: kołderka 80x150 cm, poduszka śr. 40cm, torba ok. 45x40cm.
Materiały: bawełna 100%, polar minky 100%, poliester gramatura 260gr, wypełnienie: włóknina silikonowa 200g/m2.

Komplet Przedszkolaka

Komplet przedszkolaka to milutki kocyk z poduszką zapakowany do woreczka. Kołderka dwustronna wykonana jest z najwyższej jakości wzorzystej bawełny oraz z bajecznie mięciutkiego i przemiłego w dotyku, kolorowego polarku z mikrofibry /opcja ocieplana lub nieocieplana/. Poduszka jest również dwustronna z wkładem wypełnionym włókniną silikonową, antyalergiczną. Komplet przedszkolaka pakujemy w dresowy worek z aplikacją. Wszystkie elementy spersonalizowane.
Komplet przedszkolaka powstał z myślą o dzieciach z najmłodszych grup. Oczywiście sprawdzi się też na każdej wycieczce z rodzicami.
Wymiary: kołderka 75x120cm, poduszka 40x40cm
Materiały: bawełna 100%, polar 100%, mikrofibra gramatura 240gr.

Kocyki z Polaru

Kocyki uszyte są z najwyższej jakości bajecznie mięciutkiego i przemiłego w dotyku, kolorowego polarku z mikrofibry. Do kocyka uszyję pasującą poduszeczkę. Do wyboru ciekawe wzory i kolory.

Materiały: polar 100%, mikrofibra gramatura 240gr.

Komplety do Samochodu

Milutki i cieplutki kocyk z poduszką - komplet do samochodu. Komplet składa się z kołderki, poduszki, ochraniacza na pas i worka dresowego. Kołderka dwustronna wykonana jest z najwyższej jakości wzorzystej bawełny oraz z bajecznie mięciutkiego i przemiłego w dotyku, kolorowego polarku z mikrofibry. Poduszka z polarku została dopasowana do fotelika. W komplecie znajduje się również ochraniacz na pas i dresowy worek z aplikacją. Komplet spakowany w worek może jeździć z Wami na każdą wycieczkę samochodową.

Wymiary:
koc 90x180cm, poduszka /20+20+20/ 60x25cm.
Materiały: bawełna 100%, polar: 100% mikrofibra, gramatura 240gr.

Komplet do Łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka, kołderka i poduszeczka w komplecie lub osobno do łóżeczka dziecięcego. Kołderka dwustronna wykonana jest z najwyższej jakości wzorzystej bawełny oraz z bajecznie mięciutkiego, kolorowego polarku z mikrofibry. W środku kołderka wypełniona jest silikonową, antyalergiczną włókniną zapewniającą ciepło maluszkowi. Ochraniacz dopasowany do wymiaru łóżeczka, wypełniony również antyalergiczną, silikonową włókniną /potrójna warstwa/. Do kompletu dwustronna poduszka.Szyję również letnie i zimowe śpiworki do spania na każdą porę roku. Śpiworek idealny dla każdego dziecka, które niespokojnie śpi i wciąż się rozkopuje.
Wymiary: kołderka 80x150 cm; poduszka 40x30cm; ochraniacz 80x80x80cm wys. 25cm /uszyję też każdy inny wymiar/.
Materiały: bawełna 100%, polar: 100% mikrofibra, gramatura 240gr, wypełnienie: włóknina silikonowa 200g/m2.

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu