Kołderki Dziecięce i Komplety

Kołderka dwustronna wykonana jest z najwyższej jakości wzorzystej bawełny oraz z mięciutkiego i przemiłego w dotyku, kolorowego polarku minky. W środku kołderka wypełniona jest silikonową, antyalergiczną włókniną zapewniającą ciepło i wygodę maluszkowi. Kołderka będzie idealna jako narzuta na łóżko, mata do zabawy, a także jako ulubiona kołderka podczas podróży. Do kołderki polecam okrągłą poduszkę w tych samych kolorach.

Szyje również kołderki patchworkowe. Niepowtarzalny komplet, kołderka z poduszką i zwierzakiem zapakowane w dużą, wygodną torbę. Kołderka dwustronna wykonana jest z najwyższej jakości wzorzystej bawełny oraz z bajecznie mięciutkiego i przemiłego w dotyku, kolorowego polarku minky. W środku kołderka wypełniona jest silikonową, antyalergiczną włókniną zapewniającą ciepło i wygodę maluszkowi. Do kompletu okrągła poduszka i zabawny zwierzak, a wszystko wygodnie spakowane w pojemna torbę. Kołderka będzie idealna jako narzuta na łóżko, mata do zabawy, a także jako ulubiona kołderka podczas podróży.

Wymiary: kołderka 80x150 cm, poduszka śr. 40cm, torba ok. 45x40cm
Materiały: bawełna 100%, polar minky: 100% poliester, gramatura 260gr, wypełnienie: włóknina silikonowa 200g/m2.

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu