Torebki Dziecięce

Nieduże torebki wykonane z tkaniny bawełnianej specjalnie dla małych ludzików. Niezbędne do zapakowania zabawek do przedszkola czy też potrzebnych drobiazgów na podróż. Ciekawa kolorystyka.

   

Małe Kolorowe

Torebka uszyta z kolorowej bawełnianej tkaniny. Wewnątrz wszyty jest worek zamykany sznurkiem. Torebka jest niezwykle pakowna a dzięki zamknięciu nic z niej nie wypadnie. Bez problemu wypierzesz torebkę w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowa. Podobają Ci się inne kolory - zapytaj. Zamów dużą dla Ciebie a małą dla córki.
Wymiary torebki: około 25cm x 25cm

Małe Plażowe

Torebka worek uszyta z myślą aby pociecha zapakowała swoje skarby na wyjazd, na plażę czy do koleżanki. Uszyta z kolorowej bawełnianej tkaniny. Głęboka, pomieści dużo skarbów. Można założyć na ramie, oraz jak plecak. Bez problemu wypierzesz torebkę w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowa. Podobają Ci się inne kolory - zapytaj. Zamów dużą dla Ciebie a małą dla córki.
Wymiary torebki: około 30cm x 30cm

Małe Aktówki

Torebka uszyta z kolorowej bawełnianej tkaniny, pikowana. Zapinany na duży kolorowy guzik. Ługi regulowany pasek. W środku kieszonka. Podobają Ci się inne kolory - zapytaj.
Wymiary torebki: około 30cm x 20cm

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu