omnieOd zawsze lubiłam szyć, lecz na długo o tym zapomniałam. Jako dziecko szyłam miniaturowe ubranka dla lalek, ponieważ niczego nie można było kupić.

Teraz w sklepach znajdziemy wszystko co jest potrzebne i niepotrzebne. W większości są to powtarzalne rzeczy niskiej jakości, które po niedługim czasie lądują w głębokiej szufladzie.

Po latach pracy zawodowej zdecydowałam się zostać z małymi dziećmi w domu i rozpoczęłam moją przygodę z szyciem na nowo. Powstały pierwsze torebki, które moje dzieci dawały w prezencie swoim koleżankom i kolegom z okazji urodzin. Szybko torebkami zainteresowały się mamy, potem koleżanki mam i ich znajome. Jednak same torebki to dla mnie za mało, podejmuje się coraz to nowych wyzwań. Z czasem pojawiły się niepowtarzalne kocyki, pledy i kołderki dla dzieci oraz malutkie zabawki. Pracuję nieustannie nad kolejnymi projektami dla dzieci i do domu. Projektuję zgodnie z moimi i klientów wymaganiami. Słucham i obserwuję. Pierwsze torby projektuję dla siebie, testuję i ulepszam. Kocyki, namioty i zabawki testują moje dzieci w domu. Od niedawna znajdziesz u mnie w ofercie również czapki, szaliki, kominy dla dzieci i dorosłych.
Powstaje również dział SZYTE NA MIARĘ.

Dokładam wszelkich starań aby moje produkty były wykonane jak najlepiej i najstaranniej. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie, w ciekawej kolorystyce z dbałością o każdy szczegół. Kolory dobieram według mojego gustu, oraz zgodnie z życzeniami klienta.  Każda torba, worek, plecak czy zabawka jest unikalna. Mam nadzieję, że trafię również w Twój gust 🙂

Zapraszam - Magdalena Diaconescu

mail:  pracownia(at)studiodiaco.pl

tel:  +48 510 275 595

adres:  ul. Blacharska 26/7
53-206 Wrocław

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu