Torby

Zapraszam Cię do świata pełnego rozmaitych torebek. Znajdziesz tutaj zimowe i eleganckie torebki z filcu jak i lekkie i przewiewne letnie torebki z płótna bawełnianego oraz eleganckie torby na laptopy. Nie zabraknie również rozmaitych wzorów kosmetyczek, torebek zakupowych i sportowych. Znajdą się także wzory dla Panów!
Torby projektowane z najnowszymi trendami oraz z zapotrzebowaniem. Torby urozmaicone kolorowymi podszewkami, aplikacjami haftowanymi lub naszywanymi, bryloczkami. Każda z zamówionych torebek może być spersonalizowana na życzenie klienta.

Torebki

Torby projektowane z najnowszymi trendami oraz z zapotrzebowaniem. Torby urozmaicone kolorowymi podszewkami, aplikacjami haftowanymi lub naszywanymi, bryloczkami. Każda z zamówionych torebek może być spersonalizowana na życzenie klienta.

Torebki Letnie

Kolorowe torebki w każdym stylu i kolorze. Torebki uszyte są z bawełnianej tkaniny, . Zamykane na zamek lub zawiązywane. Każda z Was z pewnością znajdzie tutaj swoją ulubioną.

Torebki Filcowe

Wyjątkowe torebki z filcu. Modne, wygodne i poręczne, dopasowane do Ciebie. Uszyte są z impregnowanego filcu o grubości min. 4mm w różnych kolorach. Na torby naszywam aplikacje z filcu, materiału lub haftuję. Wielkość torby oraz aplikację na życzenie dopasuję indywidualnie.

Torby Męskie

Męska torba powstała z potrzeby pomieszczenia wszystkiego co w kieszeniach spodni i kurtki. Staram się dopasować materiał aby był typowo męski. Torby zapinane, na ramię duże i małe. Na zamówienie uszyję każdy rozmiar.

Plecaki i Worki

Dla dzieci i dla dorosłych. Dla małych i dużych. Plecaki z aplikacjami i bez. Worki małe i duże. Znajdziesz z pewnością coś dla siebie lub Twojego dziecka.

Torby Sportowe i na Zakupy

Jeżeli lubisz duże i obszerne torby. Torby inne niż można zazwyczaj kupić w klepach. Jeśli chcesz spakować osobno buty, a osobno strój i zmieścić jeszcze wodę mineralną. A do tego schować w sekretną kieszeń dokumenty i klucze, to znajdziesz wśród moich toreb swoją poszukiwaną i wymarzoną.

Torby na Laptopy

Niepowtarzalne torby na laptop. Modne, wygodne i poręczne, dopasowane do Ciebie. Wielkość torby oraz aplikację dopasowuję indywidualnie.

Kosmetyczki i Przyborniki

Idealne do schowania różnych rzeczy. Kosmetyczka w kolorze torebki lub plecaka. Organizer dopasowany do Ciebie lub upodobań Twojego dziecka.​


Dokładam wszelkich starań aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu