Kosmetyczki i Przyborniki

Idealne do schowania różnych rzeczy. Kosmetyczka w kolorze torebki lub plecaka. Organizer dopasowany do Ciebie lub upodobań Twojego dziecka.

 

Kosmetyczka Dżinsowa

Dżinsowa nieduża kosmetyczka z kolorową podszewką. Zapinana na zamek. Pasuje do kompletu z plecakiem.

Rozmiar kosmetyczki to ok. 15 x 18 cm.

Przybornik Organizer

Bawełniany przybornik - organizer. Przydatny będzie dla Ciebie jak i dla Twojej pociechy. Zapakujesz śniadanie do pracy, prowiant na piknik, robótki ręczne w zimowe wieczory a może Twój maluszek zapakuje swoje zabawki i zabierze je ze sobą na wycieczkę. Organizer ma wiele kieszonek w środku i na zewnątrz dzięki czemu zmieścisz w nim każdy niezbędny drobiazg. Łatwo go zamkniesz i otworzysz. Uszyty z usztywnionej bawełny. Bez problemu wypierzesz go w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowy. Podobają Ci się inne kolory - zapytaj, na pewno coś ciekawego znajdę dla Ciebie.
Wymiary przybornika: średnica ok. 22cm, wys. ok. 36 cm.

Torba na Ekspres do Kawy

Dopasowany wymiarami do ekspresu.

Przydatny na wakacjach. Uszyty z pikowanego materiału. Zamykany na zamek. Łatwo go zamkniesz i otworzysz. Uszyty z usztywnionej bawełny. Bez problemu wypierzesz go w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowy. Podobają Ci się inne kolory - zapytaj, na pewno coś ciekawego znajdę dla Ciebie.

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu