Torby Męskie

Męska torba powstała z potrzeby pomieszczenia wszystkiego co w kieszeniach spodni i kurtki. Staram się dopasować materiał aby był typowo męski. Torby zapinane, na ramię duże i małe. Na zamówienie uszyję każdy rozmiar.

Męska Aktówka Mała

Torba męska, zapinana na zamek i na magnes. Uszyta jest z grubego, usztywnionego materiału w prążek. Wewnątrz bawełniana podszewka. Ma wiele kieszonek i przegródek. Wszystko co pomieszczą kieszenie spodni i kurtki znajdzie swoje miejsce w tej niewielkiej torbie.

Wymiary: szer. 25 cm, wys. 30cm, gł. 8cm

Męska Duża Torba Komputerowa

Duża torba męska, może być na komputer, tablet i różne papiery. Uszyta z grubego czarnego płótna z podszewką w trupie czaszki. W środku, z przodu i z tyłu dużo kieszeni. Długi pasek regulowany.

Wymiary: szer. 45 cm, wys. 30 cm, gł. 10 cm

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu