Torebki Filcowe

Wyjątkowe torebki z filcu. Modne, wygodne i poręczne, dopasowane do Ciebie. Uszyte są z impregnowanego filcu o grubości min. 4mm w różnych kolorach. Na torby naszywam aplikacje z filcu, materiału lub haftuję. Wielkość torby oraz aplikację na życzenie dopasuję indywidualnie.

Filcowa Listonoszka

Listonoszka filcowa w różnych kolorach. Wewnątrz wszyte są dwie przegrody. W jednej z nich zmieścisz wszystko do rozmiaru małego zeszytu. W drugiej przegródce wszyta jest kieszonka na telefon miejsce na długopis i cos jeszcze. Torba na klapie ma naszyty wzór. Torba bardzo wygodna, idealna na co dzień.

Wymiary: szerokość 18 cm i wysokość 28 cm, maksymalna głębokość 12 cm.

Filcowa Torba

Torba uszyta z impregnowanego filcu grubości 4mm w różnych kolorach do wyboru. Wewnątrz wszyta jest bawełniana podszewka z kieszenią i kieszonka na telefon. Na torbie naszywam wzór z cienkiego filcu.

Wymiary: szer. 38cm; wys. 30 cm i głębokość 10cm.

Filcowy Pokrowiec na Flet

Filcowy futerał na flet uszyty z impregnowanego filcu o gr. 4mm. Zapinany na magnes. Szyty kontrastową kolorową nitka i zdobiony ściegiem ozdobnym. Instrument będzie idealnie zabezpieczony w miękkim futerale.

Wymiary: szer. 9cm; długość 38cm

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu