Torebki Letnie

Kolorowe torebki w każdym stylu i kolorze. Torebki uszyte są z bawełnianej tkaniny. Zamykane na zamek lub zawiązywane. Każda z Was z pewnością znajdzie tutaj jakąś swoją ulubioną.

Torebka Kolorowa Przyjaciółka

Kolorowa torebka - dla Ciebie i dla Twojej córki. Torebka uszyta z grubej bawełnianej tkaniny. Wewnątrz wszyty jest worek zamykany sznurkiem, a w środku kilka kieszonek na niezbędne drobiazgi. Torebka jest niezwykle pakowna, a dzięki zamknięciu nic z niej nie wypadnie. Torbę szyję z długimi uszami na ramię /ok. 60cm/ albo też z krótkimi/ok. 30cm/ i długim paskiem do noszenia "na krzyż" /ok. 120cm/. Bez problemu wypierzesz torebkę w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowa. Podobają Ci się inne kolory - zapytaj. Zamów dużą dla Ciebie, a małą dla córki.
Wymiary dużej torebki: około 35cm x 35cm
Wymiary średniej torebki: około 30cm x 30cm
Wymiary małej torebki: około 25cm x 25cm

Torebka Plażowa

Plażowa torba uszyta z grubej bawełnianej tkaniny. Wewnątrz wszyty jest worek zamykany sznurkiem, a w środku kilka kieszonek na niezbędne drobiazgi. Torebka jest niezwykle pakowna a dzięki zamknięciu nic z niej nie wypadnie. Bez problemu wypierzesz torebkę w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowa. Podobają Ci się inne kolory – zapytaj

Wymiary torby: około 40cm x 40cm

Torebka Wodoodporna w Jednym Kolorze

Torba na ramię w jednym kolorze. Uszyta jest z grubej bawełnianej tkaniny powlekanej teflonem - biwer. Materiał wodoodporny i nieplamiący się, idealny na wiosnę i jesień oraz zimową porą. Wewnątrz wszyta jest kieszonka na zamek i osobna na komórkę. Torba zapinana na magnes.

Torebka Wodoodporna w Pasy

Torba na ramię w kolorowe pasy. Uszyta jest z grubej bawełnianej tkaniny powlekanej teflonem - biwer. Materiał wodoodporny i nieplamiący się, idealny na wiosnę i jesień jak również zimową porą. Wewnątrz wszyta jest kieszonka na zamek i osobna na komórkę. Torba zapinana na zamek . Bez problemu wypierzesz torebkę w pralce, wyprasujesz i będzie jak nowa.
Podobają Ci się inne kolory - zapytaj!

Dokładam wszelkich starań, aby każda rzecz wykonana była z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.
Wszystkie oferowane przez mnie produkty są robione ręcznie. Twoja torebka może być unikatowa. Możesz mieć Twój ulubiony wzór na torbie w kolorze jaki Tobie pasuje. Dokładam wszelkich starań, aby każda torebka wykonana była w najwyższej jakości. 
Terminy realizacji zamówienia od 7 do 14 dni. Produkt Polski.

Projektuję i szyję. Początkowo były to głównie torebki lecz z czasem pomysłów tylko przybywa. Bardzo często znikam za maszyną i nie nadążam z realizacją moich projektów.
Praca stała się moją pasją. 
Każda uszyta przeze mnie rzecz jest inna, jedyna, stworzona z miłością i wielką pasją!

Magdalena Diaconescu