studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie

Odzież komunijna dla chłopców i dziewczynek: alby, komżę i sukienki

Odzież komunijna na wymiar - alby, sukienki, komże

W ten ważny dzień dzieci chcą wyglądać wyjątkowo. Właśnie z myślą o nich przygotowałam produkty dostępne w tej kategorii. Znajdziesz tu odzież komunijną dziewczęcą i chłopięcą: alby na wymiar, komże, sukienki i zestawy dodatków. Wszystkie szyte są w małej pracowni we Wrocławiu z wysokiej jakości tkanin i według indywidualnie stworzonych projektów. Sprawdź dostępne propozycje i wybierz ubranie do Komunii dla swojego dziecka!

Pokaż następne produkty

Odzież komunijna – zaprojektuj albę, komżę i sukienkę razem ze mną

To Ty wybierasz sposób wykończenia: mogą to być fale lub kwiatki w kolorze białym, złotym albo srebrnym. Występują one w roli subtelnych detali umieszczonych w przypadku sukienki na samym dole w roli obszycia. Szyta w mojej pracowni odzież komunijna we Wrocławiu jest wykonywana na wymiar, dzięki czemu Twoja pociecha ma zapewniony komfort podczas ważnej uroczystości i przyjęcia odbywającego się po niej, a także w trakcie wizyt w kościele czy prób. Dziewczęce alby i chłopięce komże komunijne mają też dekoracje na rękawach oraz kołnierzu. Całość zwieńcza motyw hostii w kolorze dopasowanym do wybranego wykończenia.

Odzież do Komunii jest:

· uszyta z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin, niepodatnych na zagniecenia i mechacenie,

· łatwa do utrzymania w czystości – bez obaw możesz ją prać i prasować,

· stylowa – prosty fason, lejący krój i brak nachalnych ozdób sprawiają, że zarówno sukienka i alba komunijna dziewczęca, jak i chłopięca komża do Komunii doskonale prezentują się na dzieciach i stanowią idealny strój podczas tak ważnej uroczystości kościelnej,

· szyta na wymiar – przed zakupem dokonaj pomiarów zgodnie z instrukcją znajdującą się przy każdym produkcie, dzięki czemu zyskasz pewność, że odzież będzie pasować.

Szyję sukienki komunijne, alby i komże na indywidualne zamówienie na wymiar, realizuję również zlecenia grupowe. A jeśli szukasz stylowych dodatków do Komunii, także znajdziesz je w mojej ofercie! Ręcznie wykonane, plecione kwietne wianki, ozdoby świecy, broszki – te akcesoria uświetnią dziewczęce stylizacje.

Skomponuj komunijną kreację dla swojego dziecka!

Pamiętaj, aby złożyć zamówienie co najmniej trzy miesiące przed planowanym terminem uroczystości. Każda uszyta przeze mnie we Wrocławiu alba komunijna, komża czy dziewczęca sukienka na wymiar to stylowa i wygodna odzież do Komunii, która zapewni Twojemu dziecku elegancki wygląd i jednocześnie zagwarantuje mu komfort. Już dziś przejrzyj dostępne propozycje i wybierz dla swojej pociechy stylizację na ten ważny, podniosły dzień!

Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!