Pracownia

/Pracownia
Pracownia 2018-02-06T10:58:26+01:00

Witaj w e-sklepie DIACO!

Nazywam się Magdalena Diaconescu i jestem autorką oraz wykonawczynią projektów tekstyliów oferowanych przez DIACO. Skoro tu jesteś, myślę, że mamy ze sobą coś wspólnego – lubimy być oryginalni i cenimy ręcznie wykonane przedmioty. Właśnie dla osób takich, jak Ty i ja, powstał sklep DIACO.

Jak to się zaczęło?

Już w dzieciństwie z zamiłowaniem tworzyłam ubranka dla moich lalek. Po wielu latach, gdy stałam się „pełnoetatową” mamą, przekwalifikowałam się i wróciłam do szycia. Na początku wytwarzałam tylko torebki dla znajomych moich dzieci. Ale gdy wiadomość o ręcznie robionych torebkach poszła w świat, zaczęłam szyć także dla ich mam, koleżanek mam, i tak dalej… Dziś projektuję i szyję nie tylko torebki, ale o wiele więcej.

Coraz więcej doświadczenia

Jednym z pól mojej krawieckiej aktywności jest szycie strojów scenicznych i do tańca dla solistów i całych grup. Szyję stroje taneczne dla wrocławskich grup tanecznych i szkoły tańca, a także suknie operowe… Zajęłam się też szyciem strojów liturgicznych dla ministrantów i alb komunijnych.

Praca z klientami cały czas stawia przede mną tak wiele wyzwań, że poszerzam swoje horyzonty i umiejętności szybciej, niż mogłam się tego spodziewać na początku działalności. Czasem wręcz nie nadążam z realizacją projektów, więc znikam w pracowni na długie godziny.

Co wyróżnia DIACO?

Wszystkie produkty projektuję i szyję sama, więc każda rzecz jest niepowtarzalna i wykonana z najwyższą starannością. Kieruję się tym, o czym dawno zapomniały współczesne firmy odzieżowe: każdy z nas jest niepowtarzalny, a moda ma służyć podkreśleniu tego, a nie przysłonięciu.

Stawiam na niepowtarzalne projekty i materiały, przy czym te drugie muszą być wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Sama testuję moje produkty. Pierwsze rzeczy zawsze szyję dla siebie, a inne projekty z oferty testują moje dzieci i mąż. Wprowadzam je do sklepu dopiero wtedy, kiedy mam pewność, że nie da się ich bardziej ulepszyć.

Zawsze słucham i obserwuję potrzeby klientów i dopasowuję projekty do ich wymagań.

Szukasz oryginalnego ubrania lub akcesoriów? Przejdź do sklepu.

A może mam coś zaprojektować specjalnie dla Ciebie? Daj znać!

Kategorie produktów