studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie
Jak wygląda równowaga między życiem zawodowym a prywatnym w naszej firmie

Jak wygląda równowaga między życiem zawodowym a prywatnym w naszej firmie?

Twórczość a codzienność – czy można oddać się swojej pasji całkowicie? Często zadajemy sobie pytanie - jak zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Jak sobie poradzić z codziennością prowadząc firmę?

Sama długo poszukiwałam odpowiedzi. Dopiero czas weryfikuje nasze podejście do życia, a nasze dzieci weryfikują nasze plany. Czy udaje się znaleźć złoty środek? Staram się, ale oczywiście raz wychodzi a raz nie:) Lata prowadzenia pracowni pokazały jednak, że najważniejsze to nauczyć się planować. Gdy ustalimy ramy godzin w pracy, wtedy znajdziemy czas i na dom. Tak samo ważne jest, aby umieć zaufać innym i dobrze rozdzielić pracę.

Potrzebowałam dużo czasu, aby pozbyć się myślenia, że jestem niezastąpiona i wszystko muszę zrobić sama, bo przecież zrobię to najlepiej… Dzisiaj chcę podziękować osobom, które pracują ze mną - dzięki nim mam czas dla siebie i dla rodziny 🙂

Newsletter studioDIACO
Zapraszamy Cię także, raz na dwa tygodnie, na poranną, wirtualną kawę! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, w którym znajdziesz to, co nieoczywiste w świecie mody i stylu.
CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!
studioDIACO na Facebooku
Zapraszamy do polubienia studioDIACO na Facebooku!
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!