studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie

BLOG studioDIACO

Świąteczny Prezentownik

Czy to ostatni dzwonek na przedświąteczne zakupy i inspiracje prezentowe? Zdecydowanie tak - jeśli chcemy się tym cieszyć i szukać odpowiednich giftów bez stresu i pędu. studioDiaco przychodzi dziś z kilkoma inspiracjami, z których możesz skorzystać lub zainspirować się nimi w świątecznych poszukiwaniach. zimowe zestawy szczęścia - to nasz ostatni bestseller! Komplet ciepłej zimowej czapki […]
Czytaj post

Nie samą modą człowiek żyje!

Dyniowe szaleństwo zawitało też do studioDIACO. Cóż innego począć, gdy nadeszła jesień... ja czerpię z niej tylko i wyłącznie inspiracje! Widać to na przykład w doborze kolorystyki do jesiennych kolekcji MonoColor i Basic, ale także widoczne jest to w kuchni! Bo to kuchnia (tuż po pracowni), to moja ostoja i oaza. Tam spełniam swoje artystyczne […]
Czytaj post

Tencelowe szaleństwo zawitało do studioDIACO

Do świata szybkich decyzji, przykrótkiej doby i wypełnionego po brzegi kalendarza wkracza do studioDIACO on... pełen elegancji i połysku, w całej swej okazałości i kolorystyce głębokiego granatu i zmysłowej, zgaszonej musztardy, z całą paletą zalet i walorów - tencel! Jeden z najbardziej docenionych (i słusznie!) materiałów ostatnich lat. Piękny w swej prostocie i proekologicznym (co […]
Czytaj post

Czego nie wiesz o DIACO, a co warto wiedzieć o swoim …dziecku?

Co ma DIACO do dzieci? Poza bluzami i innymi ubraniami? Bardzo wiele. Podciąć skrzydła dziecku to jak zdecydować, że DIACO od dziś zacznie sprzedawać wodę w plastikowych butelkach. Nie, nie zacznie – od razu wyjaśniam, że nie chodzi o zmianę asortymentu. Chcę podzielić się dziś z wami przemyśleniami o dzieciach, pasjach, wyborach, decyzjach.
Czytaj post

studio DIACO od kulis, czyli making of foto sesji nowej kolekcji

Jaka jest najnowsza kolekcja? O tym jeszcze przeczytacie nieraz, więc tutaj mamy dla Was coś zupełnie innego i unikalnego. Zapraszamy za kulisy sesji fotograficznej, która już wkrótce będzie promować nowości. Zabieramy Was na dwa dni z DIACO!
Czytaj post

Jakie tajemnice skrywa bawełna?

Jako zwolenniczka slow fashion wychodzę z założenia, że materiał powinien być ekologiczny w produkcji, ekologiczny w użytkowaniu oraz ekologiczny w utylizacji. Tyle wystarczy, żeby zaczęły się schody... Czy szyć z włókien naturalnych, czy lepiej z syntetycznych? Ale co jest eko dla ziemi i dla nas?
Czytaj post

Jaką kobietą jest diaco?

Tworząc diaco, dużo myślałam i do dziś nieustannie towarzyszy mi zastanawianie się nad tożsamością, osobowością, wizerunkiem marki. Od początku diaco to dla mnie nie tylko praca i pasja, ale też idea, odpowiedzialność i wizja. Nieraz miałam przyjemność rozmawiać o tym z Wami podczas targów i innych osobistych spotkań. Teraz mamy ich znacznie mniej, więc porozmawiajmy  tutaj.
Czytaj post

Zrównoważona moda w wydaniu studia Diaco

Moda zrównoważona to pewne pójście z eko na kompromis – efekt próby znalezienia balansu między świadomym, odpowiedzialnym podejściem do ubrań a realiami – kosztami materiałów i produkcji, a w rezultacie ceną, którą zapłaci kupujący.
Czytaj post

Będzie przełomowy i decydujący. Ma być dobry. 2021 już tu jest. Jestem i ja.

Ograniczenia, z którymi kojarzy się nam wszystkim prawie cały zeszły rok, chcę przekuć na jasne strony. Może czegoś nie potrzebujemy, może coś odkładamy na później, może same sobie odbieramy coś, co nam się należy, a dokładamy to, co nas obciąża?
Czytaj post

Jak wygląda równowaga między życiem zawodowym a prywatnym w naszej firmie?

Twórczość a codzienność – czy można oddać się swojej pasji całkowicie? Często zadajemy sobie pytanie - jak zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Jak sobie poradzić z codziennością prowadząc firmę?
Czytaj post

Jak wyróżniam się na tle konkurencji?

Zastanawiacie się na pewno dlaczego warto ubierać się w moim studio? Czy dzisiaj można wyróżnić się spośród wielu istniejących firm? Postanowiłam przedstawić Wam dzisiaj swoje spojrzenie. Co robię, aby się wyróżnić?
Czytaj post

3 powody, dla których warto skoncentrować się na jakości, a nie ilości!

Dziś zastanawiam się, jakie są najważniejsze powody, aby koncentrować się NIE na ILOŚCI a na JAKOŚCI? Przede wszystkim pamiętajmy, że ograniczanie rzeczy nie oznacza rezygnacji z zakupów. Jeśli wybierane przez nas produkty są lepsze, solidniejsze – posłużą nam długo i nie znudzą się.
Czytaj post
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!