studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie

Świąteczny Prezentownik

Czy to ostatni dzwonek na przedświąteczne zakupy i inspiracje prezentowe?

Zdecydowanie tak - jeśli chcemy się tym cieszyć i szukać odpowiednich giftów bez stresu i pędu.

studioDiaco przychodzi dziś z kilkoma inspiracjami, z których możesz skorzystać lub zainspirować się nimi w świątecznych poszukiwaniach.

  • zimowe zestawy szczęścia - to nasz ostatni bestseller!
    Komplet ciepłej zimowej czapki (z fantastycznego materiału, który nie opina zbytnio głowy i nie niszczy fryzury) i mitenek - bezpalcowych rękawiczek (wygodnych, nie uwierających, ciepłych i pozostawiających pole do popisu palcom; przy olbrzymich mrozach wkładamy pod nie zwykłe cienkie rękawiczki i żadna pogoda nam już nie straszna). Wykonałyśmy je w duchu zero waste, wykorzystując skrawki wysokogatunkowych tkanin pozostałych z krojenia innych form. Tak, by w naszej pracowni nie marnowało się żadne dobro!Zestawy dostępne są w dwóch wersjach - MonoColor i Folk - z folkowym, nienachalnym haftem świetnie zgrywającym się z fokowymi bluzami. Taki gifcik zapewne ucieszy każdego zmarźlaka, tym bardziej, że pakowany jest w świąteczne eko pudełko, do którego dołączamy handmadeową ozdobną choinkę. Ty wybierasz kolor zestawu, my go pięknie pakujemy i ekspresowo wysyłamy tak, by zdążył dotrzeć do Ciebie na czas.
               
  • świąteczne torby - czarne solidne torby z różnokolorowym świątecznym haftem to strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy na co dzień zabierają ze sobą spore ilości rzeczy, które nie mieszczą się w torebce. Torby są wszechstronne - możesz nosić ją na skos, co umożliwia długi regulowany pasek, albo też zarzucić na ramię za dwie dłuższe rączki. Są bezwzględnie pojemne, estetyczne, nawiązujące do zimowej aury. Pakujemy je do świątecznych eko pudełek i dodajemy oczywiście ozdobną choineczkę handmade.
         
  • futrzany szal - niestraszne nam zimowe amplitudy, od kiedy obie z Lonią nosimy futrzany szal. Jest potwornie ciepły, miękki i miły. Jest niby jeansowy, a jednak elegancki. Wygląda obłędnie, bo zdobi go folkowy nienachalny haft, dzięki czemu ożywia zmęczone zimowym czasem twarze... Dostępny jest w wersji chusty i dłuższego szala. Pomyśl ciepło o nim, czy nie jesteście dla siebie stworzeni.

        

  • karta podarunkowa - to idealny prezent dla tych niezdecydowanych i dla tych, którzy wolą zostawić ostateczną decyzję obdarowanym. To bardzo wygodny prezent, bo ważny jest aż 6 miesięcy od daty zakupu. Ma różne nominały do wyboru. Szybka decyzja i prezent jest Twój! Kliknij i wybierz wartość bonu!

Udanych zakupów i wielu radosnych chwil.

Święta już tuż tuż! 🧡

Newsletter studioDIACO
Zapraszamy Cię także, raz na dwa tygodnie, na poranną, wirtualną kawę! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, w którym znajdziesz to, co nieoczywiste w świecie mody i stylu.
CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!
studioDIACO na Facebooku
Zapraszamy do polubienia studioDIACO na Facebooku!
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!