studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie

DIACO Kolekcje

Nie od dziś wiadomo, że ubrania mają niesamowitą moc!

To z nimi obcujemy codziennie, zakładamy określone typy i  kolory zależnie od naszego nastroju, czy okazji. To przez nie manifestujemy siebie, swoje emocje i uczucia. One pozwalają nam też okazać szacunek sobie i innym i przekazać to, co trudno czasem wyrazić słowami.

W końcu - to one poprawiają nam humor! W nich czujemy swobodę niezależnie od okazji. Dopasowujemy je do siebie, by czuć się w nich jak w swojej drugiej skórze.

Tak też jest z kolekcjami w studioDIACO - każda z nich jest inna, jednak wszystkie do siebie pasują, tworząc istną szafę kapsułową!

Każda kolekcja to bardzo przemyślana forma i konstrukcja oraz wybór możliwie najlepszych polskich tkanin. W każdym zestawie znajduje się coś dla niej, dla niego i dla dzieci w niewielkich ilościach magazynowych. Co więcej kolekcje z roku na roku ewoluują i znacznie rosną w siłę. Wszystko po to, by każdy, niezależnie od wieku, tuszy i figury czuł się w DIACO kreacjach cudownie, lekko i stylowo.

Wszystko po to, by wyróżnić się świadomie...

FIELD FLOWERS

Wszystko, co najlepsze w naturze i dzikości przyrody zamknięte jest w princie Field Flowers. Te dzikie kwiaty dodają blasku i ożywienia. Mimo rozmiarów są nienachalne i gustowne. Kryją w sobie pewną tajemnicę, którą odkrywamy dopiero wówczas, gdy zakładamy je na siebie.

Wzór jest ręcznie malowany przez Małgosię z atelier Papierowe Sny i idealnie naniesiony na najwyższej jakości tkaniny polskiej produkcji.

zerknij na kolekcję FIELD FLOWERS

BASIC

Idealną bazę do wszystkich rodzajów stylizacji znajdziesz w kolekcji BASIC. Tu kryje się wszystko, czego potrzebujesz w swojej szafie kapsułowej i co współgra z kolorowymi, krzykliwymi i awangardowymi wzorami, bądź tworzy jednolity i delikatny styl na każdą okazję.

Daj się zaskoczyć doskonale dopracowanym detalom, dodającym uroku prostym w swej formie kreacjom.

tu dostępna kolekcja BASIC

FOLK

Połączenie tradycji i nowoczesności to clue folkowej serii. Doskonale znane motywy - łowickie, podhalańskie, kaszubskie czy kurpiowskie ułożone w artystyczny i spójny wzór, elegancko i nienachalnie dołączony do jednolitych, głębokich kolorów tworzą kolekcję, obok której nie przejdziesz obojętnie.

Dodatkowo wygoda i funkcjonalność - to jej drugie imię.

obejrzyj kolekcję FOLK

FREESTYLE

Dla fanów sportu, rekreacji i jogi. I dla tych, którzy cenią sobie wygodę i dobry styl po godzinach i w domu.

Oversizowe i dające pełną swobodę, dopasowane lecz nie opięte, jednokolorowe i naturalne, z charakterystycznym i niebanalnym krojem.

FREE STYLE dla każdego!

MONOCOLOR

Zabawa kolorem to, to co DIACO lubi najbardziej!

Odkryj jego głębię, pastelowe odcienie i niezwykłe dopasowania w każdym rodzaju kreacji.

Do tego łącz je samodzielnie, niech Twoja wyobraźnia Cię nie ogranicza!

 

Co w kolekcji MONOCOLOR?

ECO | ZEROWASTE

Troska o środowisko, naturalne tkaniny i godne warunki pracy to główne punkty filozofii DIACO.

Co też przekłada się na nasze kolekcje!

W DIACO nie marnuje się żaden skrawek materiału, bo pomysłów na jego wykorzystanie mamy bez liku! Jak na przykład ozdobne bandy na rękę, gumki do włosów typu scrunchie, czy alternatywę dla foliówek - torby na zakupy.

Spójrz co zawiera ECO | ZEROWASTE

LITURGICZNE

Zawsze, niezależnie od okazji chcemy wyglądać i czuć się dobrze. Nihil novi!

studioDIACO dba zarówno o te chwile codzienne, jak i o te pełne dostojeństwa i powagi. Sprawdź nasze stroje liturgiczne i dodatki dedykowane I Komunii Świętej dla dziewczynek i dla chłopców.

 

Stroje LITURGICZNE dostępne są tu!
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!