studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie
tenceLOVE studioDIACO

Tencelowe szaleństwo zawitało do studioDIACO

Do świata szybkich decyzji, przykrótkiej doby i wypełnionego po brzegi kalendarza wkracza do studioDIACO on... pełen elegancji i połysku, w całej swej okazałości i kolorystyce głębokiego granatu i zmysłowej, zgaszonej musztardy, z całą paletą zalet i walorów - tencel!

Jeden z najbardziej docenionych (i słusznie!) materiałów ostatnich lat.

Piękny w swej prostocie i proekologicznym (co bardzo ważne!) procesie powstawania. Z bogatym dobrodziejstwem swych przyjaznych dla naszej skóry zalet. W dotyku niczym jedwab, grzeje podobnie jak wełna, chłonie jeszcze bardziej niż bawełna.

Tkanina cud, można by rzec.

I takie też cuda dzieją się tej jesieni w studioDIACO. Na warsztat bierzemy tencel i czarujemy z niego pełne elegancji i szyku sukienki koszulowe. I serce rośnie nam jeszcze bardziej, gdy w grę wchodzi nie tylko bon ton, ale też pełna świadomość prozdrowotnych dobrodziejstw, jakie niesie za sobą nasza nowa modowa propozycja.

Ta 100% naturalna, powstała z celulozy drzewnej tkanina ma właściwości higroskopijne (pochłania wilgoć i oddaje ją do atmosfery, przez co długi czas czujemy się świeżo i komfortowo, a w miejscach nadmiernej potliwości nie ma mowy o powstaniu śladów i zacieków), termoregulacyjne (jest przewiewny, dzięki czemu latem chłodzi, zimą i jesienią zatrzymuje ciepło), antyseptyczne (ma gładkie włókna, które w kontakcie ze skórą nie powodują podrażnień, przez co zapobiega rozwojowi bakterii).

Materiał ten jest bardzo wytrzymały i przy odpowiedniej pielęgnacji (preferowane pranie ręczne, w temp. 40C) łatwo się prasuje (koniecznie na lewej stronie!) i posłuży nam na długie lata w bardzo dobrej kondycji. No chyba, że... przypadkiem zgubimy go np. w lesie... wówczas zaskoczy nas fakt, że jest całkowicie biodegradowalny i... rozłoży się już po niespełna 4 miesiącach!

Zatem polecamy go... pilnować 😉

Newsletter studioDIACO
Zapraszamy Cię także, raz na dwa tygodnie, na poranną, wirtualną kawę! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, w którym znajdziesz to, co nieoczywiste w świecie mody i stylu.
CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!
studioDIACO na Facebooku
Zapraszamy do polubienia studioDIACO na Facebooku!
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!