studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie
Jak wyrozniam sie na tle konkurencji?

Jak wyróżniam się na tle konkurencji?

Zastanawiacie się na pewno dlaczego warto ubierać się w moim studio? Czy dzisiaj można wyróżnić się spośród wielu istniejących firm? Postanowiłam przedstawić Wam dzisiaj swoje spojrzenie. Co robię, aby się wyróżnić?

Przede wszystkim stawiam na jakoś, słuchając jednocześnie Waszych potrzeb. Dokładam wszelkich starań, aby produkt, który kupujecie służył Wam jak najdłużej, a także wyróżniał się wzorem lub formą. Ubranie ma pasować do Was, być niebanalne – nie może Wam się znudzić:)

Mój kolejny priorytet to funkcjonowanie w filozofii eko, co realizuję poprzez dobór tkanin, kupując głównie u polskich producentów, świadomych dbałości o środowisko. I w końcu mój ostatni wyróżnik – forma i jakość wykonania oraz unikatowe wzory. Tkaniny z których szyję dopasowuję do projektów.

Bardzo często tworzę sama lub we współpracy własne wzory tkanin drukowane następnie w certyfikowanej drukarni. Mam wtedy pewność, że zagości w Waszej szafie niebanalny i niepowtarzalny ciuch 🙂

Newsletter studioDIACO
Zapraszamy Cię także, raz na dwa tygodnie, na poranną, wirtualną kawę! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, w którym znajdziesz to, co nieoczywiste w świecie mody i stylu.
CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!
studioDIACO na Facebooku
Zapraszamy do polubienia studioDIACO na Facebooku!
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!