studioDIACO Magdalena Diaconescu Logo
Wyróżnij się świadomie
Jaka kobieta jest DIACO

Jaką kobietą jest diaco?

Szczera, rozsądna, odpowiedzialna... Brzmi jak o najlepszej przyjaciółce? Mamy nadzieję, że to jeszcze nie wszystkie jej zalety. Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet przedstawiam Wam moją markę diaco jako kobietę.

Tworząc diaco, dużo myślałam i do dziś nieustannie towarzyszy mi zastanawianie się nad tożsamością, osobowością, wizerunkiem marki. Od początku diaco to dla mnie nie tylko praca i pasja, ale też idea, odpowiedzialność i wizja. Nieraz miałam przyjemność rozmawiać o tym z Wami podczas targów i innych osobistych spotkań. Teraz mamy ich znacznie mniej, więc porozmawiajmy  tutaj.

Diaco jest kobietą

Tak jak zdecydowana większość osób nabywających ubrania i dodatki mojej marki, diaco jest kobietą. Ta kobieta stara się być szczera, rozsądna i odpowiedzialna.

Czy do szczęścia brakuje już tylko tego, by była mądra i piękna? Czy taka jest, oceniacie zapewne same – gdy pierwszy raz wybieracie coś z mojego studia, gdy wracacie po kolejne rzeczy, gdy mówicie o zakupach przyjaciółce, siostrze, mamie, czy koleżance z pracy.

Szczera

Kobieta powinna coś zachować dla siebie, czasem może być tajemnicza. Moja marka taka jest tylko, jeśli chodzi o nowy pomysł, najnowszą kolekcję czy innowacje poprawiające komfort użytkowania. Chcę mieć dla Was niespodzianki, miło Was zaskakiwać i nowymi ideami ożywiać Wasze szafy.

Co do całej reszty, bez wahania odpowiem na wszystkie pytania, ponieważ diaco nie ma nic do ukrycia. Dowiadujecie się, jak i gdzie szyjemy, skąd pochodzą materiały i dlaczego wybieram takie, a nie inne, jak wygląda cały proces - od projektowania po powstanie danego produktu i dużo, dużo więcej.

Rozsądna

Wiem, co jest dla Was istotne i na co zwracacie uwagę. Mam dla Was naturalne tkaniny, żebyście czuły się dobrze i swobodnie w codziennym biegu. Wiem, jak ograniczony macie czas, więc nie obciążam Was chociażby ręcznym praniem.

Wiem, że lubicie dobrze i interesująco wyglądać, ale budżet musi pokryć różne wydatki, nie tylko wystarczyć na ubrania i torebki. Rozumiem, że doceniacie jakość, ale w rozsądnej cenie.

Odpowiedzialna

Na diaco możecie polegać pod różnymi względami. „Przelotna znajomość” nie wchodzi w grę – diaco zostaje przy Was na dłużej.

Każdy materiał jest przyjazny dla środowiska, przyjazny dla zwierząt oraz miły dla Was.

Praca ma przynosić dochody, ale też satysfakcję i przyjemność – w pracy i we współpracy oraz doborze kontrahentów nie kieruję się wyłącznie względami ekonomicznymi.

Cieszę się, że diaco jest kobietą, którą lubicie i wybieracie, by towarzyszyła Wam w Waszej codzienności. Dziękuję.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Newsletter studioDIACO
Zapraszamy Cię także, raz na dwa tygodnie, na poranną, wirtualną kawę! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, w którym znajdziesz to, co nieoczywiste w świecie mody i stylu.
CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ!
studioDIACO na Facebooku
Zapraszamy do polubienia studioDIACO na Facebooku!
Copyright © 2014-2024 studioDIACO Magdalena Diaconescu. Wszelkie prawa zastrzeżone!